Кулер MSI FREEZE DUAL за 15" & 17" лаптоп

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 800ден
Без данок: 800ден

Основни карактеристики

Опис 2 вентилатори,

Брзина на вентилаторот: 1000 RPM ,

USB HUB: 2 додатни USB приклучоци,

2 нивоа на висина,

ON/OFF копче,

Anti-slip подлога

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: