Телевизор TCL L48F3300

Производител: TCL

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 27.990ден
Без данок: 27.990ден

Големина на екран: 48" (122cm)

Тип на екран:LED 2 во 1 функции: ТВ + Екран за компјутер

Резолуција:Full HD Ready resolution: 1920 x 1080 Hz

Технојогија: 100 Hz

Време на реакција: 8ms

Контраст: Мега контраст

Агол на гледање:178 °

Дисплеј:Color 16.7 m. / High contrast ratio / Dynamic skin correction/ Dynamic noice reductuion / Natural light

USB port формати: MKV 264 Dr TP MOV MP4 AVI MPG RM RMVB WMV /subtitle file formats. SRT. / JPEG format images/ music formats WMA, MP3

Аудио: Virtual surround sound technology with a capacity of 2 x 5W

Тјунери:DVB-T / DVB-C

Енергетска потрошувачка: Energy saver TV,45W , Energy Stars 3.5, A+ class

Влезови: HDMI Input x 2 (CEC)/ LAN / Component/ AV / VGA/ USB

Димензии (со стенд) 1186 x 184 x 836mm Тежина: 17.6 / 21 kg

Гаранција: 24 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: