Тавче за пица ECG GFK-40

Производител: ECG

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 1.990ден
Без данок: 1.990ден

40цм дијаметар  1500 вати моќност

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: