Тавче за пица ECG GFK-34

Производител: ECG

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 990ден
Без данок: 990ден

34 цм дијаметар 1500W моќност стаклен капак  

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: