ЛЕД Телевизор Hyundai 32 LE-R D

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 11.890ден
Без данок: 11.890ден

Direct LED TV, HD Ready,

Резолуција 1366x768,

Време на одзив 5ms,

Дигитален тјунер DVBT/C (MPEG4), mkvH.264,

PRV ready (Снимање одТВ на УСБ стик),

SCART, 3HDMI, USB 2.0  (photo,music, video), PC IN(VGA),

Телетекст, CommonInterface,

Мени на македонски, српски и албански јазик

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: