Сецко Siemens MR008B1

Производител: SIEMENS

Код на продуктот: Siemens

Достапност: На залиха

Цена: 1.890ден
Без данок: 1.890ден

Опис: Моќен мотор од 400 вати

Лесно се чистат деловите во, машина за миење садови  

Лесен за чување, благодарение на својот компактен дизајн 

Капацитет 800 ml   

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: