Телевизор HYUNDAI 50 LE-F D

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 27.990ден
Без данок: 27.990ден

Direct LED TV, Full HD, Резолуција 1920x1080,Време на одзив 5ms,

Дигитален тјунер DVBT/C (MPEG4), mkvH.264, PRV ready (Снимање одТВ на УСБ стик), SCART, 3HDMI, USB 2.0 (photo,music, video), PC IN(VGA),

Телетекст, CommonInterface,

Мени на македонски и српски и аблански јазик

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: