Надворешен хард диск WD My Passport Ultra™ 2TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD My Passport Ultra

Достапност: На залиха

Цена: 7.490ден
Без данок: 7.490ден

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 2000

Интерфејс USB 3.0

Бафер [МБ] 8

Формат 2,5"

Број на вртежи [рпм] 5.400

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: