Надворешен хард диск WD My Book 4TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD

Достапност: Нема на залиха

Цена: 11.490ден
Без данок: 11.490ден

Основни карактеристики

Капацитет [ГБ] 4000

Интерфејс USB 3.0

Бафер [МБ] 64

Формат 3,5"

Број на вртежи [рпм] 7200 Intellipower

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: