Надворешен хард диск WD My Book Studio 2 TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD

Достапност: Нема на залиха

Цена: 8.646ден
Без данок: 8.646ден

Основни карактеристики

Капацитет [GB] 2000

Интерфејс USB 3.0

Бафер [MB] 64

Формат 3,5"

Број на вртежи [rpm] IntelliSeek

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: