Телевизор HYUNDAI DLF 40285 SMART

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 18.990ден
Без данок: 18.990ден

Дијагонала 102 cm, Резолуција 1920 x 1080 (Full HD),  Тип на екран LED  

Фрекфенција 100 Hz,  Време на одѕив 5 ms, Контраст 100000 x:1, Светлина 350 cd-m2

Smart TV Интернет пребарувач

Апликации: HbbTV, WiFi ready,  DLNA, Smart Remote 

TV tuner DVB-C, DVB-T, HDTV (MPEG4) tuner 

Интерфејс USB flash disk 

Приклучоци DVB-T, DVB-C 

Формати JPG, MP3, WMA, MP4, MPEG, WMV, AVI, XviD, H.264, X.264, TS, VOB, MKV,  Skype Звучници 16 W

HDMIх2,  Scart AV х1,  USB, Страничен AV, Composite, LAN (Ethernet), D-Sub - VGA (PC влез) Слушалки,

Енергетска класа A     

Детска заштита 

Hotel mode  

Timeshift Да

Нето тежина 11.4 kg

Висина 55.4 cm Ширина 93 cm Дебелина 7.6 cm

VESA  200x200 mm        

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: