Надворешен хард-диск WD Elements Portable 500GB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD Elements Portable 500GB

Достапност: Нема на залиха

Цена: 3.490ден
Без данок: 3.490ден

Основни карактеристики

Капацитет [ГБ] 500

Интерфејс USB 3.0

Бафер [МБ] 8

Формат 2,5"

Број на вртежи [рпм] 5.400

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: