Телевизор SAMSUNG LED 32F5000

Производител: Samsung

Код на продуктот:

Достапност: Pre-Order

Цена: 18.399ден
Без данок: 18.399ден

Основни карактеристики

Дијагонала 32" / 82 cm

Формат 16:9

Компресија MPEG2 MPEG4

Максимална резолуција 1920x1080

Контраст Mega  

Oстанати карактеристики

Видео компитабилност PAL

Мод на прикажувањe Cinema Dynamic Movie Personal Standard

Позадинско осветлувањe

Останато   Енергетска класа   Конектори Composite 1 S-Video 0 Component 1 SCART 0 D-Sub 0 HDMI 2 PC-Audio 0 DVI 0 VGA 0 USB 1 Слушалки 1  

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: