Sony BDV-E2100 3D Blu-ray™ систем за домашно кино

Производител: SONY

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 16.590ден
Без данок: 16.590ден

��

 • Бренд
  SONY
 • Моќност
  1.000W
 • Звучен систем
  5.1 surround sound
 • Други карактеристики
  поддржува BLU-RAY 3D, DVD, CD и USB, микро сателитски звучници и компактен субвуфер, гледајте филмови и слушајте музика и прегледувајте слики директно од USB Flash меморија, FM/AM радио станици, поддржува Dolby Digital & Dolby Prologic
 • Поврзување
  ANALOG AUDIO INPUT PIN JACK (1), ETHERNET CONNECTION (1), HDMI IN-OUT (0/1), OPTICAL AUDIO INPUT (1), USB INPUT (1 Front), USB Keyboard

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: