WD Elements™ Portable 1TB, 2.5˝, надворешен хард диск

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD Elements™ Portable 1TB, 2.5˝

Достапност: Нема на залиха

Цена: 4.350ден
Без данок: 4.350ден

Основни карактеристики

Капацитет [ГБ] 1000

Интерфејс USB 3.0

Бафер [МБ] 8

Формат 2,5"

Број на вртежи [рпм] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: