SONY BDV-E190 Систем за домашно кино

Производител: SONY

Код на продуктот: BDV-E190

Достапност: На залиха

Цена: 8.990ден
Без данок: 8.990ден

Општо Излезна моќност: 300W

Вид на форма 5,1 iPod ,iPhone Dock (музика, видео записи, фотографии)

BRAVIA Sync

Повратен аудио канал

Едноставен систем на мени (Xross Media Bar)

S-master дигитален засилувач 24 бита  

Звучнички систем 1-системски

Фреквентен појас(FM-AM) 

Репродукција на видео записи/аудио/фотографии Blu-ray 3D™, Blu-ray Disc™, DVD со зголемување на резолуцијата до 1080p

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: