Звучници MSI SP-21

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: Pre-Order

Цена: 1.297ден
Без данок: 1.297ден

Основни карактеристики

Моќност на сателитите [W] 3

Моќност на сабвуферот [В] 10

Однос сигнал/шум [дБ] 0

Фреквенциски распон 100Hz-20kHz

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: