Правосмукалка Vivax VC-700R

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax VC-700R |

Достапност: 1

Цена: 3.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.600 ден.
6 Рати
533 ден.
12 Рати
267 ден.
18 Рати
178 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.200ден

VIVAX REO - VC-700R - од линијата на нови класични чистачи за енергетска класа А. Оптимизирани за да ги исполнат најновите енергетски стандарди и регулативи на ЕУ кои бараат правосмукалки со моќност поголема од 900W. Новата VIVAX REO 700W моќност ја одржува истата изведба како и претходните модели, но со помала потрошувачка на енергија. Новите одредби на ЕУ кои се однесуваат на долговечноста на моторот, нивото на бучава, капацитетот за складирање и емисијата на прашина, VIVAX REO со леснотија. Класичен дизајн со црвена црвена боја со ергономски прекинувачи со големо влијание врз големината за лесно користење. Има контрола на всисната моќ за оптимални перформанси на сите површини во вашиот дом. Капакот за прашина е 2L, има индикатор за полнење на резервоарот и нова четка за вшмукување ECO и метална телескопска рачка долга 90cm. Должината на кабелот е 5м. Опремен со HEPA 12 филтер

Јачина [W]: 700

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:�А,

САД ЗА ПРАВ: 2л

ФИЛТЕР: FEPA12

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: