Сецко SIEMENS MR-00801

Производител: SIEMENS

Код на продуктот: SIEMENS

Достапност: На залиха

Цена: 1.890ден
Без данок: 1.890ден

СЕЦКО

МОЌНОСТ 400W

МЕТАЛЕН НОЖ САД 0,8L

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: