Мемориска картичка SD 32GB HC SD 3.0 SPD Class 10 TS

Производител: Transcend

Код на продуктот: TS32GSDHC10

Достапност: Нема на залиха

Цена: 734ден
Без данок: 734ден

Основни карактеристики

Формат SD

Капацитет [МB] 32 GB

Останати карактеристики

Читање [МB/s] 20

Запишување [МB/s] 16 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: