Надворешен хард-диск WD My Passport 2TB USB 3.0

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD My Passport

Достапност: Нема на залиха

Цена: 5.774ден
Без данок: 5.774ден

Капацитет [GB] 2000

Интерфејс USB 2.0

USB 3.0

Бафер [MB] 8

Формат 2,5"

Број на вртежи [rpm] 5.400

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: