Клима уред HYUNDAI AC 09 ECO W - 2,9kW

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: AC 09 ECO W

Достапност: Pre-Order

Цена: 15.990ден
Без данок: 15.990ден

Сплит систем,

Капацитет: ладење 2.7kW,�

греење 2,9kW.

ЛЕД дисплеј,

Еколошки фреон R410A.

Потрошувачка: ладење 840W, греење 830W.

Ултра тивок.

Енергетска класа А

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: