Куќиште MSI CYCLOPS V gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI CYCLOPS V gaming

Достапност: 10

Цена: 1.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
995 ден.
6 Рати
332 ден.
12 Рати
166 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 1.990ден
  • Основни карактеристики
Формат Midi tower
Поддржува плочи
  • ATX
  • mATX
Останати карактеристики
Боја � � � �Црна
Конектори
УСБ � � � � 2
УСБ 3.0�� � � � � 1
Слотови
5,25" надворешен отвор � � � � 2
3,5" внатрешен отвор � � � � 2
2,5" внатрешен отвор � � � � 2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: