NOA N5

Производител: NOA

Код на продуктот: NOA N5

Достапност: 10

Цена: 11.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.995 ден.
6 Рати
1.998 ден.
12 Рати
999 ден.
18 Рати
666 ден.
24 Рати
500 ден.
Без данок: 11.990ден

Достапни опции

* Боја:

Модел NOA N5
Димензии 154.5*75*8.1mm
Екран 5.5” HD AMOLED 720×1280px
Процесор MT6750T Helio P10 Octa Core 1.5GHz
Софтвер Android 7.0
Меморија 4GB/64GB до 128GB)
Батерија 5.000 mAh, DASH charge
Kамера 16MP /13MP+5MP dual
Bluetooth 4,0
USB C конектор
  light / G-sensor / P-sensor
  4G LTE
  dual SIM (2x nano SIM), dual Standby
  built in support A-GPS
  802.11 b/g/n
  DTS Sound

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: