Машина за садови VOX LC 22 Бела

Производител: VOX

Код на продуктот: VOX LC 22 Бела

Достапност: На залиха

Цена: 13.790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.895 ден.
6 Рати
2.298 ден.
12 Рати
1.149 ден.
18 Рати
766 ден.
24 Рати
575 ден.
Без данок: 13.790ден

Енергетска класа: А+
Класа на перење: А
Класа на сушење: A
Капацитет: 12 комплети
Програми на перење: 5 + предперење
ECO брзо перење
Половина перење
4 температури на перење:40°/50°/65°/70°C
Одложен старт (3-6-9-12 h)
Електронски индикатор за сол и сјај
Метален филтер
Внатрешност од нерѓосувачки челик;
Скриен грејач
Прилагодување на горната корпа
Повеќенаменска долна корпа
Корпа за лажици, вилушки и ножеви
Сигурносен систем: Заштита од прелевање и течење
Заштита на грејачот
Бучава: 57 dB
Димензии: 85х60х60 см
Потрошувачка на енергија: 0,95 kWh
Гаранција 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: