Комбинирана магнетна плоча со додатоци

Код на продуктот: Комбинирана магнетна плоча со додатоци

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 650ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
325 ден.
6 Рати
108 ден.
12 Рати
54 ден.
18 Рати
36 ден.
24 Рати
27 ден.
Без данок: 650ден
Цена во наградни поени: 499

Комбинирана магнетна плоча со додатоци, со вклучен распоред на часови, 2 црни магнети, маркер, 4 пинчиња� и рамка од боровина.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: