Хартиена ќесичка за подароци

Код на продуктот: Хартиена ќесичка за подароци

Достапност: На залиха

Цена: 50ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
25 ден.
6 Рати
8 ден.
12 Рати
4 ден.
18 Рати
3 ден.
24 Рати
2 ден.
Без данок: 50ден

Ќесичка за подароци
Хартиена ќесичка достапна во 3 дизајн серии - Ирвас, Снешко и Дедо Мраз
Димензии 20,8*17,5*8 см сорто, дебелина на хартијата�250 г/м2.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: