Хранилка TEA TIME DISNEY MICKEY MOUSE Graco

Производител: Graco

Код на продуктот: TEA TIME DISNEY MICKEY MOUSE Graco

Достапност: Нема на залиха

Цена: 2.000ден
Без данок: 2.000ден

Хранилка од Graco која е компактна хранилка за удобно хранење. Едноставна за употреба и хранење, со сигурносни појаси, простор за хранење кој е подесив во 3 позиции, подршка за нозе која се прилагодува во 2 позиции.
Тежина на хранилката е 5,5 кг.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: