Хранилка COOKIE Primebebe - Тиркизна

Производител: Primebebe

Код на продуктот: COOKIE Primebebe YQ-109 G

Достапност: На залиха

Цена: 2.700ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.350 ден.
6 Рати
450 ден.
9 Рати
300 ден.
12 Рати
225 ден.
24 Рати
113 ден.
Без данок: 2.700ден

Хранилката е наменета за деца од 6 до 36 месеци. Просторот за хранење се подесува со две раце во 3 позиции. Едноставно се чисти и се пере како и седиштето на хранилката со благ детергент.�
Подршката за нозе се подесува во 2 позиции. Склопена може самостојно да стои и одговара на европските стандарди ЕН 14988.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: