Хранилка YUMMY Primebebe Blue

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Хранилка YUMMY Blue BXS-214 B

Достапност: 10

Цена: 3.600ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.800 ден.
6 Рати
600 ден.
12 Рати
300 ден.
18 Рати
200 ден.
24 Рати
150 ден.
Без данок: 3.600ден

Хранилката е наменета за деца на возраст од 6 месеци+. Бројните можности на подесувањата спрема големината, возраста и потребата на детето, ја прават оваа хранилка посебна и практична. Подршката за грбот се подесува во 3 позиции, висината на седењето се прилагодува во 5 позиции. Чистењето на хранилката е поедноставено кај овој модел, а задните тркалца го олеснуваат поместувањето. Склопената хранилка може самостојно да стои. Хранилката одговара на Европските стандарди ЕН 14988. Достапна и во портокалова и сива боја.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: