Мобилен телефон NOA HUMMER LE Orange

Производител: NOA

Код на продуктот: HUMMER LE Orange

Достапност: На залиха

Цена: 12.890ден
Без данок: 12.890ден

Боја: Црно-портокалова

Дисплеј: 4.7'' HD IPS 720*12804.

CPU: MT6737 Quad Core 1.3 GHz, 64-bit

2GB RAM

Меморија – 16GB

Android 6.0

Предна камера/ Задна камера: 5MP/13MP

Гаранција 2 години

Функции:

Препознавање на гестови, 2 сим картички,�
4G LTE, брзо полнење на батеријата, Corning gorila стакло.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: