Шејкер MAX LSM 103 E

Производител: MAX

Код на продуктот: LCM 103 E

Достапност: На залиха

Цена: 1.199ден
Без данок: 1.199ден

Тип - АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ
Моќност: 100W;
Сад со капацитет 450ml;
2 брзини;
Копче за вклучување/ исклучување;
Идеален за подготовка на инстант кафе, фрапе, коктели

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: