Машина за миење садови VOX LC 2145- Бела

Производител: VOX

Код на продуктот: LC 2145- Бела

Наградни поени: 91

Достапност: На залиха

Цена: 13.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.745 ден.
6 Рати
2.248 ден.
12 Рати
1.124 ден.
18 Рати
749 ден.
24 Рати
562 ден.
Без данок: 13.490ден
Цена во наградни поени: 12399

Капацитет: 10 комплети�
Енергетска класа: А�
Класа на перење: А�
Програми за перење: 5 + предперење�
Температури на перење: 40°/50°/55°/65°/70°C
Половина перење�
Еко брзо перење 30 минути�
Потрошувачка на вода: 13 литри�
Внатрешност од нерѓосувачки челик�
Скриен грејач
Прилагодување на горната корпа�
Повеќенаменска долна корпа; Корпа за лажици, вилушки и лажици
Сигурносен систем: Заштита од прелевање и течење и Заштита на грејачот
Бучава: 54dB�
Димензии: 85х45x60 см�
Потрошувачка на енергија: 0,93kWh/24h

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: