POS принтер SM BIXOLON SRP-330COSG/MSN

Код на продуктот: SRP-330COSG/MSN

Достапност: На залиха

Цена: 12.450ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.225 ден.
6 Рати
2.075 ден.
12 Рати
1.038 ден.
18 Рати
692 ден.
24 Рати
519 ден.
Без данок: 12.450ден
Основни карактеристики
Вид термален
Брзина на испис [mm/sec] 200
Резолуција на испис [dpi] 180
Макс. знаци во линија (фонт А/Б) 12x24/9x17
Останати карактеристики
Бар код
  • 1D баркод
  • 2D баркод
Сензори
  • отворен
Автоматски резач да
Меморија [Mbit] 16
Емулација
  • Citizen
  • Epson
  • Star
Димензии на ролна [мм] 80mm
Приклучок за фиока 2
МЦБФ [линија] 1500000
ТПХ [км] 150
Трајност на секачот на хартијата [сечењe] 1500000
Боја црна
Конектори
Интерфејс
  • USB
  • serial

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: