Електричeн шпорет Alfa plam С 140.55.33 - Кафен

Производител: Alfa Plam

Код на продуктот: С 140.55.33

Достапност: На залиха

Цена: 12.890ден
Без данок: 12.890ден

Бела кафена
Експрес рингла
Дупло стакло
Вкупна сила 7915w
Димензии на рерна во мм в*ш*д 320*460*475
Висина 850мм
Ширина 550мм
Длабочина 600мм

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: