Електричeн шпорет Alfa plam С 140.55.13

Производител: Alfa Plam

Код на продуктот: Alfa plam

Достапност: На залиха

Цена: 12.890ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.445 ден.
6 Рати
2.148 ден.
12 Рати
1.074 ден.
18 Рати
716 ден.
24 Рати
537 ден.
Без данок: 12.890ден

Основни карактеристики Tип Alfa plam С 140.55.12 Вкупна моќ [W] 7915� Пресек на приклучен кабел� гг/ј 5x1,5;3x2,5 mm�2�� Димензија рерна во мм в*ш*д� 320*460*475 Приклучен напон� 380/220 v 3N-/50 Hz Eкспрес рингла да Останати карактеристики Боја бела Висина [см] 85 Ширина��[см] 55 Длабочина [см] 60 Teжина�[кг] 49 �

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: