Електричен шпорет NEO E 525 IX

Код на продуктот: E 525 IX

Достапност: Нема на залиха

Цена: 12.990ден
Без данок: 12.990ден

Места за готвење: 4
Регулација на температура на ринглите
Енергетска класа: А
Двојно стаклена врата
Боја: Инокс
Димензии В/Ш/Д:85/50/60

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: