Електричен шпорет MBS NL 60- Бел

Код на продуктот: NL 60

Достапност: Нема на залиха

Цена: 10.990ден
Без данок: 10.990ден

MBS Smederevac (Milan Blagojevic Smederevac)�NL 60
• Електричен шпорет
• 60цм
• бела боја
• 4 рингли
• 2 се брзи рингли
• 60л рерна
• Горен и долен греач 1000W+1000W
• емајлирана тава
• пониклувана решетка
• Димензии 85x60x60 цм

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: