Плински шпорет FERRE E 6340 G-I S

Код на продуктот: E 6340 G-I S

Достапност: Нема на залиха

Цена: 14.000ден
Без данок: 14.000ден

Europool, Safety Switch
Фурна на Плин
4 Решоа на плин
1 Тепсиjа , 1 Решетка
Дупло Стакло
Капак
Тренди Дизајн
Бела Боја
Еуропоол ГАС Пипе систем
Сертификати за кфалитет
Сертификати за сигурност
Сертификати за Економичен производ

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: