Шпорет BEKO CSE 66000 GS

Код на продуктот: CSE 66000 GS

Достапност: На залиха

Цена: 12.995ден
Без данок: 12.995ден

Шпорет
4 рингли
-1х18cm, 2000W
-1x18cm, 2000W express
-2x14.5cm, 1000W
6 функции на рерната
Вентилатор, Грил
Капацитет на фурната: 65L
Механички контроли
Димензии: 84х60х60cm
*Сребро боја ( Silver )

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: