Хоризонтален замрзнувач BEKO HS 210520

Код на продуктот: HS 210520

Достапност: На залиха

Цена: 11.499ден
Без данок: 11.499ден

Хоризонтален замрзнувач
Енергетска класа:A+
Нето капацитет:104L
Капацитет на замрзнување:4.5kg/24h
Потрошувачка на енергија годишно:173kWh
Ниво на бучава:41dB
Димензии:86x54x61cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: