Машина за миење садови MIDEA WQP12 7205 - Бела

Код на продуктот: WQP12 7205

Достапност: На залиха

Цена: 14.790ден
Без данок: 14.790ден

Капацитет:12 сета
Одложен старт
Енергетска класа:А+
Класа на перење:A
Kласа на сушење:A
Ниво на бучава 49dB
Потрошувачка на вода:12L
Димензии: 85x60x60cm
Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: