Целосно вградна машина за садови BEKO DIS 1522(1501)

Код на продуктот: DIS 1522(1501)

Достапност: На залиха

Цена: 18.999ден
Без данок: 18.999ден

Вградна машина за садови
Енергетска класа:А+
Капацитет:10 сета
6 програми
3 температури
Потрошувачка на вода по циклус:11L
Потрошувачка на вода годишно:3080L
Потрошувачка на енергија годишно:237kWh
Ниво на бучавa:49dB
Димензии:82x45x55cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: