Електричeн шпорет Alfa plam SG.122.55.13

Производител: Alfa Plam

Код на продуктот: Alfa plam

Достапност: На залиха

Цена: 14.990ден
Без данок: 14.990ден

Основни карактеристики Tип Alfa plam SG.122.55.12 Вкупна моќ на електричниот дел [W] 5115� Вкупна моќ на делот за плин�[W] 4000 Димензија рерна во мм в*ш*д� 320*460*475 2 струја/2 гас да/пропан-бутан,природен гас Останати карактеристики Боја бела Висина [см] 85 Ширина��[см] 55 Длабочина [см] 60 Teжина�[кг] 53 �

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: