Цедалка за агруми VIVAX HOME CJ-4012

Производител: VIVAX

Код на продуктот: CJ-4012

Достапност: 20

Цена: 899ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
450 ден.
6 Рати
150 ден.
12 Рати
75 ден.
18 Рати
50 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 899ден
Основни карактеристики
Моќност [W] 40
Останато капацитет на садот 1,2 l,ротација во два правци, место за напонски кабел,пластичен капак
Останати карактеристики
Боја бело-зелена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: