Надворешна батерија MSI BUTLER 5000 power bank

Производител: MSI

Код на продуктот: BUTLER 5000 p

Достапност: На залиха

Цена: 910ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
455 ден.
6 Рати
152 ден.
12 Рати
76 ден.
18 Рати
51 ден.
24 Рати
38 ден.
Без данок: 910ден
Основни карактеристики
Капацитет на батерија [MAh] 5000 mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: