Плафонско LED светло со метален прстен HY/LED/26W/MR/5000K HYUNDAI

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: HY/LED/26W/MR/5000K

Достапност: На залиха

Цена: 1.090ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
545 ден.
6 Рати
182 ден.
12 Рати
91 ден.
18 Рати
61 ден.
24 Рати
45 ден.
Без данок: 1.090ден

Карактеристики:

Моќност: 26W
Напон: AC220-240V
Гаранција: 2 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: