Плафонско LED светло со метален прстен HY/LED/18W/MR/5000K HYUNDAI

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: HY/LED/18W/MR/5000K

Достапност: На залиха

Цена: 910ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
455 ден.
6 Рати
152 ден.
12 Рати
76 ден.
18 Рати
51 ден.
24 Рати
38 ден.
Без данок: 910ден

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: AC220-240V
Гаранција: 2 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: