Плафонско LED светло со метален прстен HY/LED/14W/MR/5000K HYUNDAI

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: 14W/MR/5000K HYUNDAI

Достапност: На залиха

Цена: 760ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
380 ден.
6 Рати
127 ден.
12 Рати
63 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
32 ден.
Без данок: 760ден

Карактеристики:

Моќност: 14W
Напон: AC220-240V
Гаранција: 2 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: