Каса за парички Fujian Casa - Овчичка

Код на продуктот: FZW139071/139072

Достапност: На залиха

Цена: 390ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
195 ден.
6 Рати
65 ден.
12 Рати
33 ден.
18 Рати
22 ден.
24 Рати
16 ден.
Без данок: 390ден

Основни карактеристики
Касичка за парички, во форма на овца. Достапна во 2 бои- црна и бела.
Не е наменета за деца помали од 3 години.
Производител: Fujian Casa

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: